Konumum

Biz Kimiz
Kıbrıs’ın e-ticaret ve e-kargo platformu TOPLADAGEL, Kıbrıs’ta digital dönüşümün öncülüğünü yapma hedefiyle, marka ve işletmeleri platformunda binlerce müşteri ile bir araya getirme şansını sağlarken, yerel ekonominin büyümesini destekliyor.

2018 yılında ilk tohumları atılan platform, 2020 yılında TOPLADAGEL markasıyla LedraNet Operations Ltd.’in bir parçası olarak hayatına devam etmeye başladı.

E- ticarette müşteri odaklı ve alışverişi kolaylaşıtan çözümleriyle geniş kategori ve ürün seçeneklerini tek tıkla, hızlı bir şekilde müşterinin ayağına taşıyor. TOPLADAGEL, müşterilerine sunduğu kolaylıklar ve avantajlarla internet üzerinden alışveriş alışkanlığının yaygınlaşmasına ve e- Ticaret & e- Kargo sektörünün gelişmesine öncülük ediyor.

2000 yılında 4 ortaklı bir  İnternet Sağlayıcı Şirketi  olarak hayata geçmiş, bu pencerenin altında TOPLADAGEL, TOPLADAGEL EXPRESS VE TOPLADAGEL ESKİCİM müşterilerimizin ve satıcılarımızın e-ticaret deneyimlerini mükemmel hale getirmek, ülkemize kişiye özel taşıma ağı hizmeti vermek ve internet üzerinden 2. El satış mağzası dalları  ile 2020 yılında kuruldu.

Kurucusu LedraNet Operations Ltd.’in vizyonunun bir sonucu olarak, internet üzerinden perakende ve taşıma hizmetlerini Kıbrıs’ın dört bir yanına ulaştırırken, tüm paydaşlarının hayatını kolaylaştırıyor.

 

VİZYONUMUZ

KIBRIS sınırları içersinde, herkesin Pratik bir şekile sitemizde olan veya olmayan ürünlere ulaşabilme imkanı tanıyıp,  internet üzerinden birçok ürün için alışveriş yapmasına olanak sağlamak, , hızlı, güvenli ve en iyi şekilde son kullanıcıya alışverişin veya kurye paketlerinin ulaşmasını sağlamaktır.

MİSYONUMUZ  

Değerli müşterilerimizin internet üzerinden satın almak isteyebilecekleri her şeyi bulabilecekleri bir platform inşa ederek, KIBRIS’ın alanında lider ve  yenilikçi e- ticaret vo e-platform konularında müşteri odaklı çalışmak ve ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap vermektir.